11860 isimden numara sorgulama programı indir

11860

11860 isimden numara sorgulama programı indir.

11860 bilinmeyen numaralar servisinin geliştirdiği bir cep telefonu uygulaması olan ve numaradan isim sorgulama veya tam tersi sorgulamayı yapabileceğiniz fonksiyonu olan önemli bir telefon numarası bulma programıdır. Programın en güzel tarafı Türkcell, Türk Telekom, Vodafone, Bim Cell ve Avea telefon şirketlerinin verilerine bağlanır ve cep telefonu numaralarını hızlıca bulur. 11860 isimden numara sorgulama programında her sorgulama bir mesaj atma şeklinde sorgulatılır, ancak her bir cep telefonu operatörü için ayrı ayrı mesaj göndermeniz gerekmez.

Gelelim ücretler meselesine :

İsimden numara sorgulama programları genellikle ücretlidir, ve ücretsiz sorgulama yapılan varsa onun da tüm cep telefonlarını bulamadığı aşikardır. Hal böyle olunca bu programlarında beli başlı ücretleri olduğunu bilerek yüklemeniz gerekir. Öyle gözünüzde çok ta büyütmeyin ve korkmayın… kontürleriniz löp diye bitmeyecektir. 11860 isimden numara sorgulama programında sorgulama başına herşey dahil 1,75 TL ücret alınır. Eğer size bilmediğiniz bir kişi telefonla arıyor ve siz bunun kim olduğunu merak ederek öğrenmek isterseniz, 1,75 TL ücret bence bir ciklet parasıdır. Pahalı diyenler olursa buna çok gülerim. Bazı durumlarda bir sorgulama yaptığınızda “bulunamadı” diye bir uyarı verebilir. “Yahu para verdik bu da bulmadı” demeyin çünkü bazı cep telefonu numaralarını cep telefonu operatörleri güvenlik nedeniyle paylaşmıyor. Bu durumda veritabanından numarayı alamayan 11860 numara sorgulama programı için bulamadı diyemeyiz.

Google Play Store üzerindeki yorumları okuduğumda programın kullanışlı olduğuna kanaat getirdim. Siz de ihtiyacınız varsa denemelisiniz.

11860 isimden numara sorgulama programında başka neler yapabiliyorsunuz bakalım :

Numaradan isim sorgulama
İsimden numara sorgulama
Fatura sorgulama
Dava sorgulama
11860’ı arama
Acil numaraları arama
Telefon faturası sorgulama
Doğalgaz faturası sorgulama
Elektrik faturası sorgulama
Su faturası sorgulama
Adsl, İnternet faturası sorgulama
Digiturk, D-Smart, Türksat faturası sorgulama

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir