Dr Driving 2 Mobil araba sürme oyunu indir

Dr Driving 2 Mobil araba sürme oyunu indir.

Dr Driving 2 benzeri bir çok sürüme göre en kolay oynanabilen araba sürme oyunudur. Cep telefonlarında sağa-sola çevirme sorunu yaşayanlar bu oyunda zorluk çekmeyecekler. Caddelerde araba sürme keyfini cep telefonundan yaşamak isteyenlere göre heyecan verici özellikler de eklenmiş. Mesela yolda giderken önünüze çıkan altınları topluyorsunuz.

Hakkında

  • Yazılım Geliştirici : SUD INC
  • Uyumlu cihaz : Akıllı cep telefonları için
  • Dosya boyutu : 16.27 MB
  • Uyumlu işletim sistemi : Android
  • Dili : Türkçe
  • Sürüm : 2017 (1.11)
  • Fiyat : Uygulama içi satın alma öğeleri (6,29-359,99 öğe başı ücret)

Kurulum

Oyunu Google Play Store mağazasındaki “Yükle” butonuna basarak kurmaya başlıyoruz. Kurulum esnasında, cep telefonunuzda bulunan Google Play Oyunlar uygulaması güncel değilse onu güncelletiyor. Sonrasında oyunun ilk arayüzü geliyor. Burda bizden bir oyuncu kimliği oluşturmamızı istiyor. “Sonraki” butonuna basın ve çıkan ekranda adınızı yazın ve “Oturum aç” butonuna tıklayın. Sonrasında sizden gmail hesabınız ile alakalı bazı izinler isteyecek, isteyen kabul eder isteyen etmez, zorunlu değildir. Oyun açılır ve oyuna başlamak için emniyet kemerinizi takın diye bir uyarı gelir. Burda kemeri parmak yardımıyla takıyoruz.

oyun aşamaları
oyun aşamaları

Nasıl oynanır ?

Oyun gerçek araba sürer gibi gaz, fren pedalı direksiyon ve vitesleri kullanabildiğiniz bir görünümde oynanıyor. ben çok beğendim mutlaka oynayın tavsiye ediyorum. Oyuna ilk başlamak için frene basmanızı istiyor, basıyoruz. Bastıktan sonra arabayı çalıştırmamız isteniyoz. Normalde anahtar olması gereken araçta son modeli “Start” butonu kullanıldığı için bu butona basıyoruz. Sonrasında vitesi “D” ye getiriyoruz (otomatik vites olduğu için D sürüş demektir).

araba sürme
araba sürme

Sonra gaza basmamız için bizi yönlendiriyor, gaza bastığımızda bir elimizle direksiyonu da kontrol etmemiz gerekecek ancak virazjları rahat alıyorsunuz. Oyunun keyfini çıkarın. Virajları dönerken elinizi gaz pedalından çekmeyi unutmayın (Kaza yapmak istemezsiniz değilmi ???). Oyun seviye ve aşamalarla devam ediyor. Her geçtiğiniz level’de yeni maceralar sizi bekliyor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde puan toplamaya başlıyorsunuz.

dr driving 2
dr driving 2
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir