Ücretsiz ön muhasebe programı tavsiye listesi

Ücretsiz ön muhasebe programı tavsiye listesi

Ücretsiz ön muhasebe programı tavsiye listesi.

Muhasebecilerin çok fazlaca para ödedikleri ünlü muhasebe programı markalarının dışına çıkmak isteyen muhasebecilerin olduğunu biliyorum. Herkes te bilir ki eğer bir program iş dünyası ile alakalı ise çok iyi bir programı ücretsiz kullanmak sadece hayal olarak kalacaktır. Ancak buna ön bilgiye rağmen ön yargılı davranmayarak ücretsiz muhasebe programlarını tek tek değerlendirdim ve tavsiye niteliğinde bir liste haline getirerek ihtiyacınızın karşılanması için bir veri ortaya koydum.

MuhasebeEx

En başta size tavsiye edebileceğim ücretsiz ön muhasebe programı MuhasebeEx olacaktır. ben kendim bizzat bilgisayarıma kurdum kullandım ve değerlendirmelerimde en kolay kullanılabilen ve kafa karıştırmayan arayüzü ile ücretsiz ön muhasebe programı arayanlara ilk tavsiye edebileceğim programın MuhasebeEx olduğuna karar verdim. MuhasebeEx programını indirmek isterseniz tıklayın.

Ben bunu kullandım, tavsiyeniz için teşekkür ederim ama bu program benim tarzım değil diyen olabilir mi ? Tabiki olabilir .. Siz de böyle düşünüyorsanız ikinci önereceğim program Nanosoft Verim Free ücretsiz muhasebe programıdır.

Nanosoft Verim Free

Nanosoft Verim Free de MuhasebeEx gibi ücretsiz bir muhasebe programıdır ancak MuhasebeEx’in sahip olduğu butonlu ve sade görnümlü arayüz bu programda daha karmaşıktır. Butonların metin linkli olan kısımlarının dışında sunum ekranı kafa karıştıracak bir sıralama ile dizayn edilmiş diye düşünüyorum, ve bu nedenle diğer muhasebe programları ile kıyas ettiğimde ikinci sırada tavsiye edebileceğim bir muhasebe programı olduğunu söylemek istiyorum.

Turkuaz

Turkuaz ücretsiz muhasebe programı görünüm olarak kafa karıştıran bir yapıda değil ancak arayüzü eski Windows XP işletim sistemlerinde gördüğümüz program çerçevesi ve görünümü ile eski bir program havası veren bir muhasebe yazılımı olarak halen gözükmektedir. Bu da güncelleme ile ilgili yeterli çalışmaların yapılıp yapılmadığı sorularını akla getirdiği için web sitesine bakmak istedim. Web sitesinin vasatın altında bir düzeninin olduğunu ve yardım sayfalarının açılmadığını da göz önünde bulundurarak ilerisi için umut vermeyen bir fikir oluştu ve bu programı diğerlerine göre program geneline bakarak üçüncü sırada tavsiye etmeye karar verdim.

Daha başka muhasebe programlarına bakmak istermisiniz ?

Aslında ücretsiz muhasebe işlerinizi görecek daha fazla program var ancak tavsiye edebilmek için içlerinden birkaç tanesini seçmem gerekirdi diye düşünüyorum. Bu üç program dışında başka muhasebe programları hakkında bilgi almak isterseniz, “En çok kullanılan muhasebe programları” listemize de bakabilirsiniz.

One Comment on “Ücretsiz ön muhasebe programı tavsiye listesi”
 1. Tekir ön muhasebe programı, ücretsiz ön muhasebe programı tavsiye listesi için olmazsa olmaz bir muhasebe programıdır.

  Tekir ön muhasebe programını neden tavsiye ediyoruz ?
  Çünkü ;

  Tekir ön muhasebe programında yaygın teknolojiler kullanılmıştır.
  Kaynak kodlarını değiştirerek istediğiniz uygulamada kullanabilirsiniz.
  LGPL lisansına sahiptir.
  Kitaplıkları her türlü uygulamadan elde edilebilir.
  Ücretsizdir.
  Kullanıcı sayısı için sınır yoktur.
  Cari kayıt işlemleri için sınırlama yoktur.
  İstemci sayı sınırı yoktur.
  Şubelik sayı sınırı yoktur.
  Her türlü cihazda kullanılabilir.
  İçinde Depo ve Stok takip yönetimi vardır.
  Cari hesap yönetimi ve Banka veya Kasa takip yönetimi vardır.
  Tüm tarayıcılarla uyumludur.

  Gördüğünüz gibi Tekir muhasebe programını ücretsiz ön muhasebe programı tavsiye listesine sokacak çok önemli özellikleri vardır. Hemen şimdi incelemek isterseniz mutlaka web sitemizi ziyaret edin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir