Alış Satış Stok Takip Programı Full sürüm indir

alış satış stok takip programı

Alış satış stok takip programı full sürüm indir. Tutku yazılımın hazırladığı alış satış stok takip programı full sürümü 500 TL dir. Full sürüm yazılımı 30 günlük deneme kısıtlamasıyla indiriyor ve ödemeyi tamamladıktan sonra Full  sürüm şeklinde süresiz kullanabiliyorsunuz.

Stok programlarının çok kullanılanlarından biri de Tutku yazılım şirketinin hazırladığı kolay kullanımlı sürümüdür. Yazılım içinde geçen orjinal ismi “Abant Ticari Paket V.5.6.7” olarak verilmektedir. Yazılımın full sürümünü kullanmadan önce bir deneme sürümü kullanabilmeniz için güzel bir fırsat verilmiş ve 3 gün deneme süresi ile onu tam tanıyabilme süresi tanınmıştır. Bu yazılıma alışabilmeniz için bu süre oldukça yeterlidir.

Ne işe yarar ?

 • İşletmenizin müşteri takibini yapar.
 • İçinde bir müşteri listesi oluşturmanızı sağlar.
 • Alınacaklar ve verilecekler ile ilgili bir takvim belirlemenizi ve bu takvime göre stok takibini yapabilmenizi sağlar.
 • Firma listesi hazırlamanızı sağlar.
 • Tüm ürünlerin bir stok listesini kaydetmenizi sağlar.
 • Bilgisayarınız internete bağlı ise dövüz kurunu online (çevrimiçi) olarak anlık veri şeklinde programın alt kısmında gösterir.
 • Alım satım işleri yaptırır.
 • Kasa kaydı tutar.
 • Çek ve Senet kayıtlarını tutar.
 • Banka hesap bilgilerini kaydeder ve listeler.
 • Personel bilgilerini kaydeder ve listeler.
 • İrsaliye ve Fatura kayıtlarını saklar.

Kurulum

Yazılımın kurulum aşamasında indirdiğiniz dosyaya çift tıklayarak başlar ve diğer kısımlarını kendi kurar. Bu şekilde kurulumu otomatik olarak tamamlar ve ilk açılış penceresi açılır. İlk açılan pencerede yazılıma giriş yapabileceğiniz bir arayüz çıkar. Burada Kullanıcı adı kısmına “yönetici” ve Şifre kısmına ise “tutku” yazarak yazılıma ilk girişi yapın.

Kullanım

Kurulumu tamamladıktan sonra sıra kullanmaya geldiyse merak etmeyin oldukça kolay bir arayüzü vardır. Şimdi ona bir gözatalım :

yazılım 5 ana gövdeden oluşmaktadır. Bu gövdeler üzerinde tüm stok kayıtlarını görebiliyorsunuz.

Müşteri Listesi

Sol başta yer alan “Müşteri Listesi” alanına stok takibi yapacağınız müşterilerinizi kaydediyorsunuz. Tüm kayıtlı müşterilere buradan ulaşabilirsiniz.

Alınacaklar Takvimi

Orta ve üst kısımda yer alan alanda bir alınacaklar listesi yaparsınız. Bu listede tüm alınacaklar bir takvim planına göre dizilir ve listelenir.

Firma Listesi

Sol alttaki alanda stok takip firmalarının kayıtlarını tutacağınız alan mevcuttur. Bu alanda Alış yapılan firmalara yer vermelisiniz.

Verilecekler Listesi

Orta ve alt kısımda bulunan verilecekler listesinde stok dışına çıkacak ürünleri listelersiniz.

Ürün Stok Listesi

Kayıt altına alacağınız tüm ürünlerin stok bilgilerini bu alana kaydetmelisiniz. Aradığınız stok bilgilerini burada bulacaksınız.

Menü

Daha üst kısımda bulunan menü gurubunda alış satışlar için yapılacak stok takip ayarlarını ve girişlerini yapabileceğiniz butonları göreceksiniz. Her birinin alt bağlantılarında stok girişi yapma, müşteri girişi yapma düzenleme ve silme gibi işlemleri yapabileceğiniz bağlantılara yer verilmiştir.

Full sürüm alış satış stok takip programı

Programın Full sürümü ücretlidir. Ücret bedeli ise tam sürüm için 500 TL dir. Programı satın almak isterseniz iletişim telefonlarını aramalısınız. İletişim numaraları şunlardır : 0374 215 02 79 ve Cep telefonu : 0542 255 59 69. Bu numaralardan arayarak Tutku yazılım firmasının yetkilisi ile görüşebilir istediğiniz bilgileri alabilirsiniz.

Aklınıza takılan tüm soruları bize yorum yazma alanından sorabilirsiniz. Programla ile ilgili kullanım bilgilerini sormanız halinde yanıt vereceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir